Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Configure
fr: Configurer

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Custom
fr: Personnalisé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Languages
fr: Langues

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration
