Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Custom
jv: Kostum

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Menus
jv: Menu
