Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು
