Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Menu
lt: Meniu

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Menus
lt: Meniu
