Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Languages
mr: भाषा

en: Menus
mr: मेनूज
