Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Configure
nl: Instellen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Languages
nl: Talen

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Quick Links
nl: Snelkoppelingen

en: Menus
nl: Menu's
