Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Languages
nn: Språk

en: Menus
nn: Menyar
