Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Menu
fa: قائم

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Menus
fa: قائمها
