Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Configure
ps: سازول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Menus
ps: غورنۍ
