Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Configurações

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Configure
pt: Configurar

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Custom
pt: Personalizado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Languages
pt: Idiomas

en: Quick Links
pt: Links Rápidos
