Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Menu
ru: Меню

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Configure
ru: Настроить

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: Languages
ru: Языки

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Menus
ru: Меню
