Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Menu
uk: Меню

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Custom
uk: Власний

en: Server Settings
uk: Налаштування сервера

en: Languages
uk: Мови

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Menus
uk: Меню
