Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Menu
ur: مینیو

en: Configure
ur: ترتیب

en: Languages
ur: زبانیں
