Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Menu
bn: মেনু

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
