Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Configure
da: Konfigurér

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: Server Settings
da: Server Indstillinger

en: Languages
da: Sprog

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Menus
da: Menuer
