Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Menu
eo: Menuo

en: Configure
eo: Agordu

en: Custom
eo: Propra

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Menus
eo: Menuoj
