Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Menu
fi: Valikko

en: Configure
fi: Määrittele

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Custom
fi: Oma

en: Languages
fi: Kielet

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Menus
fi: Valikot
