Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Menu
hr: Izbornik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Languages
hr: Jezici

en: Menus
hr: Izbornici
