Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Menu
ja: メニュー

en: Configure
ja: 設定

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Custom
ja: カスタム

en: Languages
ja: 言語

en: Menus
ja: メニュー
