Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Languages
lv: Valodas

en: Menus
lv: Izvēlnes
