Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Menu
ml: മെനു

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍
