Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Menu
ro: Meniu

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Configure
ro: Configurează

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Languages
ro: Limbi

en: Menus
ro: Meniuri
