Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Menu
th: เมนู

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Menus
th: เมนู
