Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Custom Links
tr: Özelleştirilmiş Bağlantılar

en: Menu
tr: Menü

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Custom
tr: Özel

en: Languages
tr: Diller

en: Menus
tr: Menüler
