hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: title
cs: nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Example
cs: Příklad
