hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: title
eu: izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Example
eu: Adibide
