hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Example
mr: उदाहरण
