hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Images
oc: Imatges

en: title
oc: títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Image
oc: Imatge

en: Custom
oc: Personalizat

en: Example
oc: Exemple

en: Loop
oc: Bocla

en: Hello world!
oc: Bonjour lo monde !
