hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: title
af: titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Image
af: Beeld
