hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Custom
am: ብጁ
