hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Images
ar: الصور

en: title
ar: عنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Image
ar: الصورة

en: Custom
ar: مخصص

en: Loop
ar: حلقة
