hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Loop
az: Döngə
