hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: title
be: назва

en: Description
be: Апісанне

en: Image
be: Малюнак

en: Custom
be: Паводле настроек
