hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Image
bg: Снимка

en: Custom
bg: Персонализиран
