hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Images
bn: ছবি

en: Description
bn: বিবরণ

en: Image
bn: ছবি
