hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Hello world!
bo: འཇིག་རྟེན་ཁམས། བདེ་མོ།
