hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: title
ca: títol

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Example
ca: Exemple

en: Loop
ca: Bucle

en: Hello world!
ca: Hola món!

en: Image Style
ca: Estil d'imatge
