hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Images
cy: Delweddau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Image
cy: Delwedd

en: Custom
cy: Addasu
