hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Images
da: Billeder

en: title
da: titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Custom
da: Tilpasset

en: Example
da: Eksempel
