hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Images
de: Bilder

en: title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Image
de: Bild

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Example
de: Beispiel

en: Loop
de: Schleife

en: Hello world!
de: Hallo Welt!

en: light
de: dünn

en: It works!
de: Es funktioniert

en: Image Style
de: Bildstil

en: button configuration
de: Button-Konfiguration

en: The value is not correct.
de: Der Wert ist nicht korrekt.
