hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
