hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Images
el: Εικόνες

en: title
el: τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Image
el: Εικόνα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Example
el: Παράδειγμα
