hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Image
eo: Bildo

en: Custom
eo: Propra
