hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Images
fi: Kuvat

en: title
fi: otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Image
fi: Kuva

en: Custom
fi: Oma

en: Example
fi: Esimerkki

en: Loop
fi: Kierros
