hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: title
gl: título

en: Description
gl: Descrición

en: Image
gl: Imaxe

en: Custom
gl: Personalizado

en: Example
gl: Exemplo

en: Loop
gl: Bucle

en: Slider
gl: Deslizador
