hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Images
gu: છબીઓ

en: title
gu: શીર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન
