hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Image
he: תמונה

en: Custom
he: מותאם

en: Loop
he: בלופ
