hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Images
hi: चित्र

en: title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Image
hi: चित्र

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Example
hi: उदाहरण
