hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: title
hr: naslov

en: Description
hr: Opis

en: Image
hr: Slika

en: Custom
hr: Prilagođeno
