hbk_cforge_mod (1.0.4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: title
hu: cím

en: Description
hu: Leírás

en: Image
hu: Kép

en: Custom
hu: Egyéni

en: Example
hu: Példa

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Slider
hu: Csúszka

en: Hello world!
hu: Hello világ!

en: light
hu: világos

en: Image Style
hu: Képstílus

en: button configuration
hu: gomb beállítása
